- Warszawa

Podejmujemy się także wszelkich innych zadań związanych np. ze znalezieniem zakwaterowania, rejestracji firmy w Polsce, znalezieniem pracy, rejestracji auta, itp.

Nasz personel udzieli Państwu bezpłatnie wszelkich wstępnych informacji związanych z usługami oraz z działalnością naszej firmy.

Zajmujemy się także doradztwem w rozpoczęciu i w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej lub Spółki z o.o. w Polsce tak aby odnieść sukces.

Prowadzimy kompleksowo naszych klientów prowadząc wszelkie sprawy związane ze znalezieniem pracy, uzyskaniem stosownego zaproszenia w celu przyjazdu do Polski w celach pracowniczych, turystycznych, biznesowych, szkoleniowych, nauki-studia, itp. Następnie przez kolejne etapy związane ze znalezieniem zakwaterowania, legalizacji pracy i pobytu.

Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient korzystający z naszych usług.
- zamieszkanie na czas oznaczony na terenie RP oraz kart czasowego pobytu
- osiedlenie się na terenie RP
- pobyt dla obywateli UE i ich rodzin


Dane teleadresowe -

Adres: Ul.Podwale 17/5, 00-252 Warszawa
Telefon: (22) 8382842

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.